Loading…

Arrestohet një person në Deçan: Xhironte një femër brenda një shkolle

  • 13/03/2019 | 10:48

Arrestohet një person në Deçan: Xhironte një femër brenda një shkolle

Një person në Deçan është arrestuar nga policia pasi ka bërë një incizim të paautorizuar, transmeton Gazeta Metro.


Personi dyshohet se ka incizuar një femër paautorizimin e saj brenda një shkolle.

Viktima femër e ka paraqitur rasitn në polici, ku pas ankesës policia ka arrestuar personin dhe ka dërguar për intervistim në stacion.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull K/Shqiptar i cili ka hyrë brenda në shkollë dhe ka bërë incizim të paautorizuar të ankueses femër K/Shqiptare. Me vendim të prokurorit i dyshuari pas intervistimit është liruar, rasti në procedurë të rregullt”, thuhet në komunikat e policisë./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë