Loading…

Arrestohet një person në Gazimestan, policia jep detajet

  • 28/06/2021 | 14:13

Arrestohet një person në Gazimestan, policia jep detajet

Policia e Kosovës ka arrestuar një person në Gazimestan, ku serbët po festojnë Vidovdanin.


KOHA ka mësuar se i dyshuari është arrestuar pasi ka kënduar këngë provokative, derisa Policia ende s’ka dhënë detaje për rastin.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë