Loading…

Arrestohet një person në Prishtinë

  • 22/03/2017 | 23:22

Arrestohet një person në Prishtinë

Një person është arrestuar rreth orës 23:00 afër komunës së re të Prishtinës.


Burimet e Indeksonline kanë treguar se Policia e Kosovës pas ndalimit që ia kishte bërë një veture në lagjen “Arbëria”, ka arrestuar një person të dyshuar.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë tri vetura të policisë ndërsa ende nuk ka informacione zyrtare se për çfarë rasti bëhet fjalë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë