Loading…

Arrestohet një person, tentoi të vriste një grua

  • 31/12/2016 | 11:59

Arrestohet një person, tentoi të vriste një grua

Policia e Kosovës, njofton se një person është arrestuar pasi ai ka qëlluar me armë zjarri një femër në Vushtrri.


“Vushtrri, 29.12.2016- 21:15. Është arrstuar i dyshuari mashkull K/Shqitpar pasi që i njejti ka qëlluar me armë zjarri viktimën femër K/Shqitpare”, thuhet në raprortin 24 orësh të Policisë së Kosovës.

Njoftohet se pas plagëve të marra, viktima është dërguar në QKUK, për trajtim të nevoshëm mjekësor.

Policia në vendin e ngjarjes ka gjetur dhe konfisduar 7 gëzhoja, 2 predha dhe një plumb të kalibrit 7.62 mm, ndërsa të dyshuarit i është konfiksuar një AK-47.

Në raport thuhet se i dyshuari me vendim të prokurorit është dërguar në mbrotje./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë