Loading…

Arrestohet një shtetas anglez në Aeroportin e Prishtinës

  • 26/06/2021 | 11:07

Arrestohet një shtetas anglez në Aeroportin e Prishtinës

Policia e Kosovës e ka arrestuar dje një shtetas anglez në Aeroportin Ndërkombëtar të Prishtinës “Adem Jashari”.


I dyshuari me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

“Aeroporti i Prishtinës 09.09.2020 – 11:30. Lidhur me rastin, është arrestuar i dyshuari mashkull shtetas i Anglisë dhe me vendim të prokurorit, është dërguar në Gjykatën Themelore”, thuhet në njoftimin e policisë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë