Loading…

Arrestohet pejani: Keqpërdori seksualisht të miturën, duke i premtuar martesë

  • 11/02/2019 | 11:20

Arrestohet pejani: Keqpërdori seksualisht të miturën, duke i premtuar martesë

Policia e Kosovës njofton se një person në Pejë është arrestuar, kjo pasi ka keqpërdorur seksualisht një vajzë të mitur, transmeton Gazeta Metro.


Personi në fjalë, që i përket komunitetit rom,  thuhet se duke i premtuar martesë e ka nxitur viktimën të kryejë mardhënie seksuale.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull K/Rom, pasi i njëjti duke i premtuar martesë kishte keqpërdorur seksualisht viktimën femër K/rome (e mitur)”, thuhet në raportin e Policisë.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë