Loading…

Arrestohet pejani: Për tri vjet e shantazhoi një grua duke ia marrë 4100 euro

  • 09/12/2022 | 10:30

Arrestohet pejani: Për tri vjet e shantazhoi një grua duke ia marrë 4100 euro

Në qytetin e Pejës ka ndodhur një ngjarje, ku një person ka shantazhuar një grua dhe i ka marrë 4100 euro, shkruan Gazeta Metro.


Policia e Kosovës më date 08.01.2022 ka bërë kontroll në shtëpinë e të dyshuarit si dhe ka arrestuar po të njëjtin. Sipas njoftimit personi në fjalë ka shantazhuar një grua në periudhë tre vjeçare dhe i ka marrë 4100 euro.

“SHANTAZH & NDIHMË PËR KRYERJEN E VEPRËS PENALE Pejë, 01.12.2022 – . Lidhur me rastin me datë 08.12.2022 është bërë kontrolli i shtëpisë se të dyshuarit dhe është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar nën dyshimin se në periudhën tre vjeçare, duke e shantazhuar viktimën femër kosovare, ia ka marrë 4100 €.”

Me vendim të prokurorit të shtetit i dyshuari i parë është dërguar në mbajtje./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë