Loading…

Arrestohet për dhunë në familje dhe më pas lirohet i dyshuari

  • 11/09/2019 | 11:15

Arrestohet për dhunë në familje dhe më pas lirohet i dyshuari

 

Është arrestuar dhe më pas u lirua i dyshuari mashkull K/Shqiptar, për sulmin fizik ndaj bashkëshortes së tij, gjatë ditës së djeshme në Prishtinë, transmeton Gazeta Metro.


Këtë e ka bërë të ditur Policia e Kosovës në raportin e saj 24-orësh. Sipas njoftimit të policisë, i dyshuari është arrestuar pasi që si pasojë e sulmit fizik, viktima ka pësuar lëndime dhe ka pranuar trajtim mjekësor.

I dyshuari pas intervistimit, me urdhër të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë