Loading…

Arrestohet për falsifikim një zyrtar i lartë i BQK’së, vëllai i Hetem Ramadanit

  • 23/11/2018 | 13:28

Arrestohet për falsifikim një zyrtar i lartë i BQK’së, vëllai i Hetem Ramadanit

Policia e Kosovës me urdhër të Prokurorit ka arrestuar Shefin e Divizionit për Rishqyrtim dhe Ankesa në Bankën Qendrore.


Burime të Gazeta Metro kanë bërë të ditur se është arrestuar Agron Ramadani, i cili dyshohet për falsifikim të diplomës së shkollës së mesme.

Rasti ka ndodhur para rreth një ore dhe prokuror i rastit është Rexhep Maqedonci, i njohur tashmë për arrestimin e Milaim Zekës e edhe Shkumbin Demaliajt.

Arrestimin e ka konfirmuar në një bisedë për mediat edhe vet prokurori Maqedonci.

Gazeta Metro mëson se i arrestuari është vëllai i Hetem Ramadanit, i njohur për opinionin si nutricist i cili pretendon se mund të shërojë sëmundje të rënda përmes dietave. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë