Loading…

Arrestohet personi që kërcënoi me jetë Berat Buzhalën

  • 23/04/2017 | 12:26

Arrestohet personi që kërcënoi me jetë Berat Buzhalën

Pas publikimit të kërcënimit dhe deklarimit në Polici, është arrestuar një person i dyshuar për kërcënimin me jetë ndaj Berat Buzhalës.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë gazetari Buzhala, ku ka treguar se është njofuar nga Policia se një person tash po qëndron në paraburgim. Buzhala ka përshëndetur reagimin e shpejtë të Policisë.

Ndryshe, Berat Buzhala dje u kërcënua me jetë pas kritikave të shumta ndaj kryetari të Prishtinës, Shpend Ahmetit./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë