Loading…

Arrestohet polici se qëlloi lopën me armë zyrtare

  • 14/07/2019 | 14:46

Arrestohet polici se qëlloi lopën me armë zyrtare

Një polic është arrestuar pasi që ka qëlluar me armë zyrtare një lopë, shkruan Gazeta Metro.


Burime të Gazetës Metro brenda policisë bëjnë të ditur se rasti ka ndodhur dje në Istog.

Zyrtari është arsyetuar se lopën e qëlloi gabimisht, dhe se cak i tij ishin disa qenë që po i rrezikonin fëmijët.

Ndryshe, rasti po hetohet nga policia dhe njësitë kompetente të saj./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë