Loading…

Arrestohet prishtinasi pasi përvetësoi 7 mijë euro nga firma

  • 23/12/2016 | 12:44

Arrestohet prishtinasi pasi përvetësoi 7 mijë euro nga firma

Është arrestuar një person në Prishtinë, pasi që nga firma në të cilën punonte ka përvetësuar një shumë parash prej 7.293.39 Euro.“Është arrestuar i dyshuari mashkull K-Shqiptar, nën dyshimin se i njëjti ka kryer veprën penale duke përvetësuar në mënyrë të kundërligjshme një shumë parash prej 7.293.39€ gjatë punë së tij në një firmë private. I dyshuari me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje”, thuhet në raportin./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë