Loading…

Arrestohet vajza që rrahu nënën në Mitrovicë

  • 26/01/2021 | 08:33

Arrestohet vajza që rrahu nënën në Mitrovicë

Është arrestuar një femër në rrugën ‘Mbretëresha Teutë’ në Mitrovicë, pasi që e njëjta ka kanosur dhe sulmuar fizikisht nënën e saj, transmeton Gazeta Metro.


Nuk raportohet për të lënduar, ndërsa me vendim të prokurorit, e dyshuara është dërguar në mbajtje.

Rasti raportohet të ketë ndodhur rreth orës 14:30.

Më poshtë raporti i plotë:

Rr. Mbretëresha Teutë, Mitrovica Jugu 25.01.2021 – 14:30. Është arrestuar e dyshuara femër kosovar, pasi që e njëjta ka kanosur dhe sulmuar fizikisht nënën e saj viktimën femër kosovar. Nuk raportohet për te lënduar, ndërsa me vendim të prokurorit, e dyshuara dërgohet në mbajtje. //gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë