Loading…

Arrihet marrëveshja: Bayerni kompleton transferimin e Sanes, këto janë detajet

  • 30/06/2020 | 19:28

Arrihet marrëveshja: Bayerni kompleton transferimin e Sanes, këto janë detajet

Bayern Munich besohet se ka kompletuar transferimin e sulmuesit gjerman, Lorey Sanes, nga Manchester City, transmeton Gazeta Metro.


Reprezentuesi gjerman tash e një kohë është i lidhur me një transferim në ‘Allianz Arena’ dhe tashmë besohet se marrëveshja është arritur.

Sipas gazetarit të ‘Bild Sport’, Christian Falk, sulmuesi i krahut ka nënshkruar kontratë 5 vjeçare me kampionin gjerman.

Falk gjithashtu shkruan se ‘bavarezët’ e kanë arritur transferimin e tij për një shumë për më pak se 50 milionë euro. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë