Arrihet marrëveshja: Bayerni kompleton transferimin e Sanes, këto janë detajet

Bayern Munich besohet se ka kompletuar transferimin e sulmuesit gjerman, Lorey Sanes, nga Manchester City, transmeton Gazeta Metro. Reprezentuesi gjerman tash e një kohë është i lidhur me një transferim në ‘Allianz Arena’ dhe tashmë besohet se marrëveshja është arritur. Sipas gazetarit të ‘Bild Sport’, Christian Falk, sulmuesi i krahut ka nënshkruar kontratë 5 vjeçare me … Vazhdoni me leximin e Arrihet marrëveshja: Bayerni kompleton transferimin e Sanes, këto janë detajet