Loading…

Arrin një zarf në Big Brother VIP, ky është njoftimi për banorët

  • 13/11/2021 | 14:05

Arrin një zarf në Big Brother VIP, ky është njoftimi për banorët

Në shtëpinë më të famshme në Shqipëri tashmë ka arritur një zarf, shkruan Express.


“Vëllai i Madh” erdhi me një njoftim për banorët, pasi përfunduan me sukses provën javore, ku kishin të vallëzonin sa herë që lëshoj muzika që iu ishte caktuar secilit prej çifteve.

Ishte Kledi, ai që e hapi zarfin dhe u kumtoi banorëve se buxheti javor i tyre është 84 mijë lekë të reja. Tani, ata duhet të përgatisin listën e ushqimeve.

Ndryshe, Graniti është eliminuar mbrëmë nga Big Brother VIP. Për këtë javë, në nominim janë: Iliri, Sabiani, Beniada dhe Einxhel./Gazeta Express

*BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale HD të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 30 dhe 31 në listën e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë