Loading…
Arsenal bleu portier, por tifozët e kanë mendjen te gruaja e tij
  • 20/06/2018 | 09:40

Arsenal bleu portier, por tifozët e kanë mendjen te gruaja e tij

Bernd Leno ka nënshkruar kontratë me Arsenalin dhe tifozët e kësaj skuadre janë shumë të lumtur… për gruan e tij.


Sapo u mor vesh lajmi, londinezët u “dyndën” në profilin e partneres së portierit gjerman për t’i thënë “Mirësevjen në Londër”.

21-vjeçarja Sophie Christin ka 31 000 ndjekës në Instagram.


Me siguri që ky numër do të shtohet shumë tani që anglezët e kanë fqinje.

Më të fundit
...
  • 20/05/2019 | 23:38
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë