Loading…

Arsenali kalon në epërsi ndaj Newcastle United

  • 27/11/2021 | 15:02

Arsenali kalon në epërsi ndaj Newcastle United

Arsenali ka kaluar në epërsi ndaj Newcastle United, në kuadër të xhiros së 14-të në Premier League.


Golin e epërsisë e shënoi Bukayo Saka në minutën e 56-të.

https://twitter.com/ballonrondfc/status/1464592021864202243?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1464592021864202243%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fklankosova.tv%2Farsenali-kalon-ne-epersi-ndaj-newcastle-united-video%2F

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë