Loading…
Arsenali në çerekfinale të Ligës së Evropës
  • 14/03/2019 | 23:17

Arsenali në çerekfinale të Ligës së Evropës

Arsenali ka kaluar në çerekfinale të Ligës së Evropës pasi ka eliminuar Stade Rennesin me rezultat të përgjithshëm 4 me 3.

Pas humbjes 3 me 1 në ndeshjen e parë në Francë, “Topçinjtë” përmbysën rezultatin në ndeshjen e kthimit duke fituar 3 me 0. Dy gola i shënoi Pierre-Emerick Aubameyang teksa një tjetër u shënua nga Maitland-Niles.

Nga 1/8 e finales është eliminuar Interi që u mposht në shtëpi nga Frankfurti 0 me 1 me golin e shënuar nga Joviq.

Më të fundit
...
  • 24/05/2019 | 20:38
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë