Loading…
Arsenali ofron miliona dollarë për yllin e Barcelonës |FOTO
  • 09/08/2018 | 23:19

Arsenali ofron miliona dollarë për yllin e Barcelonës |FOTO

Arsenali ka hyrë seriozisht në garë për yllin e Barcelonës, Ousmane Dembele.

Mediat britanike raportojnë se klubi londinez ka ofruar për shërbimet e francezit të talentuar 100 milionë euro, transmeton Koha.net.

Kur kanë mbetur më pak se tre orë deri në mbylljen e afatit kalimtar në Angli, raportohet se Arsenali ka bërë zyrtarisht këtë ofertë.

Sipas mediave britanike Arsenali ka qenë i interesuar që ta transferojë atë edhe në formë huazimi.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë