Loading…

5 arsyet se pse ndjeheni të lodhur?

  • 15/11/2016 | 21:08

5 arsyet se pse ndjeheni të lodhur?

Nëse ndjeheni të lodhur gjatë gjith kohës edhe pse keni bërë gjumë të mirë, ajo do të thotë që ju mundojnë këto gjëra:

1. Jeni të dehidruar
dehydrated

2. Në dhomën ku qëndroni është shumë nxet
heat

3. Keni ndonjë alergji
alergji

4. Nuk bëni gjumë të rregullt
sleep

5. Trupit tuaj i duhet më shumë hekur
iron

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë