Loading…

Arsyetohet Berisha, foton me Kadyrov e bëra për shkak se vazhdova kontratën me klubin

  • 05/08/2022 | 13:15

Arsyetohet Berisha, foton me Kadyrov e bëra për shkak se vazhdova kontratën me klubin

Lojtari kosovar, Bernard Berisha ka reaguar në lidhje me publikimin e fotos nga ana e tij në Instagram me liderin çeçen, Ramzan Kadyrov.


Berisha është arsyetuar në lidhje me foton duke komentuar në postimin e GazetaBlic Sport ku tha se ai nuk i përket politikes ndërsa foton e ka bërë në Facebook pasi ka vazhduar kontratën me Gronzyn.

Ai poashtu ka shtuar se klubi i Gronzy e respekton atë duke qenë edhe kapiten i ekipit.

Ja reagimi i Berishës:

Bernard Berisha publikon fotografi me Kadyrovin e Çeçenisë

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë