Loading…

Arta Bajrami rikthehet super provokuese

  • 05/10/2021 | 14:25

Arta Bajrami rikthehet super provokuese

Arta solli poza provokuese në fotografitë e reja.


Arta Bajrami është një emër shumë i dashur për publikun, ajo numëron shumë projekte muzikore në karrierën e saj si këngëtare.

Në setin e ri fotografik, këngëtarja u shfaq e veshur me të zeza, duke e kombinuar veshjen mjaft bukur.

Në imazhet që i ndau me ndjekësit në Instagram, Arta dukej tejet joshëse, elegante dhe në formë shumë të mirë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Arta Bajrami (@iamartabajrami)

Ndërsa disa javë më parë me anë të një postimi, këngëtarja ka bërë të ditur se projekti i radhës do të jetë një baladë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Arta Bajrami (@iamartabajrami)

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë