Loading…

Arta e mahnitshme në fotosesionin e fundit

  • 03/10/2022 | 23:10

Arta e mahnitshme në fotosesionin e fundit

Arta Elezaj ka vazhduar që të jetë aktive në rrjetet sociale.


Është njëra prej modeleve më të kërkuara në Kosovë, edhe pse karrierën e saj e filloi si një aktore.

Arta Elezaj ka postuar një video duke bërë një fotosesikon ku ka të veshur një palë pantallona të shkurtër dhe një brus që thekson belin dhe gjoksin e saj.

Kësaj ajo ia ka shtuar edhe një palë syze të stilit Merilyn Monroe, kurse nuk mungojnë as aksesorë të tjerë luksoz.

Kujtojmë se Arta ka qenë njëra prej modeleve më aktive këtë vit ku ka publikuar disa fotosesione nga disa vende ekzotike afrikane e aziatike.

Rekomandime
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë