Loading…

Arta e nis ditën në palestër, shfaq linjat trupore

  • 01/07/2020 | 11:22

Arta e nis ditën në palestër, shfaq linjat trupore

Arta Nitaj e nisi ditën me përkujdesje ndaj fizikut.


Arta Nitaj vazhdon të komentohet shumë për linjat trupore, të cilat tash e një kohë i ka në formën më të mirë, shkruan lajmi.net.

Për t’i arritur këto rezultate, ajo kujdeset që vazhdimisht të ushtrojë dhe ia ka dalë që të ketë fizikun e dëshiruar.

Mëngjesin e sotëm, ajo e nisi herët duke marrë rrugën menjëherë për në palestër, teksa ndau me ndjekësit një foto në InstaStory.

Në atë imazh, ajo shfaqet e veshur me veshje sportive, ndërsa në krah po mbante një çantë me të tjera veshje.

Arta dukej në top-formë, kurse më pastaj ndau video duke u ushtruar në palestër.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë