Loading…

Arta Eleza nuk ndalet: E zhytur në luks, s’lë vend pa vizituar

  • 24/01/2020 | 14:03

Arta Eleza nuk ndalet: E zhytur në luks, s’lë vend pa vizituar

Arta Elezaj u bë e njohur, me rolin e saj te seriali vendor “O sa mirë” .

Ajo tani është ndër femrat më seksi kosovare, shkruan Indeksonline.

Ajo gjatë gjithës kohës është nëpër udhëtime, ku nuk heziton ta shfaqë luksin që bën.

Tani ajo është në Mauritius, ku po shpërndan fotografi të shumta.

Beli i hollë, të pasmet bombastike, jetë luksoze.. kjo është Arta Elezaj.

 

View this post on Instagram

 

Wild 🌴 hair by my love @ermiranebihu 💖

A post shared by Arta Elezaj (@artaelezaj) on

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë