Loading…

Arta Elezaj duket e mahnitshme, shfaqet provokuese dhe atraktive në imazhet e reja

  • 22/01/2022 | 09:09

Arta Elezaj duket e mahnitshme, shfaqet provokuese dhe atraktive në imazhet e reja

Një prej femrave më të komentuara në showbizz-in vendor është padyshim edhe modelja, Arta Elezaj.


Ndonëse jo shumë e angazhuar me projekte të reja, bukuroshja nga Klina mbetet aktive në rrjetet sociale, e sidomos në Instagram ku numëron mbi 200 mijë ndjekës.

Edhe sot (e premte) Arta postoi disa imazhe në llogarinë e saj zyrtare, në të cilat në fokus ishin linjat e saj joshëse të trupit.

E veshur me një palë xhinse të shkurtër, të cilat i kombinoi me një këmishë të zezë që e la zbërthyer nën të cilën vuri në pah sytjenat po ashtu të zeza.

“Luhatje humori”, ka shkruar Arta sipër mbishkrimit të imazheve ku edhe pranoi komente të shumta nga ana e miqve dhe fansave të saj.

Kujtojmë që Arta nisi vitin e ri me pushime në Dubai, e shoqëruar me mikeshat e saj, Arta Nitaj dhe Kejvina Kthella.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë