Loading…

Arta Elezaj fokuson linjat e bujshme trupore në video para pasqyrës

  • 06/10/2021 | 20:38

Arta Elezaj fokuson linjat e bujshme trupore në video para pasqyrës

Modelja ka pozuar joshëse për ndjekësit e saj.

Arta Elezaj është një ndër femrat më të dëshiruara të showbizit shqiptar.

Aktorja njihet gjithashtu edhe për linjat trupore për të cilat punon shumë në palestër ku edhe shpesh ndan pamje të tilla.

Ajo së fundi u shfaq në veshjen e kuqe atraktive duke marrë poza provokuese para pasqyrës, ku shihej me grim mjaft natyral në fytyrë.

Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale, duke ndarë me paraqitje joshëse për të cilat merr reagime nga më të ndryshmet në Instagram.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë