Loading…

Arta Elezaj me çantë sikurse të Melania Trump, që kushton mbi gjashtë mijë euro

  • 02/08/2020 | 10:18

Arta Elezaj me çantë sikurse të Melania Trump, që kushton mbi gjashtë mijë euro

Aktorja dhe njëherësh modelja, Arta Elezaj, njihet për jetën luksoze që bën në përgjithësi.


Ajo është aktive në rrjete sociale, ku edhe publikon përditshmërinë e saj, përfshirë edhe udhëtimet e shumta nëpër vende të botës.

Por, ajo çka ka marrë vëmendje kohëve të fundit është veshja e saj, për të cilën duke se ka shpenzuar në masë të madhe.

 

View this post on Instagram

 

@artaelezaj wearin the @hermes Kelly 20cm in Gold (6,600€) and @dior Dway Slide (550€) #artaelezaj #hermes #dior

A post shared by WhatTheyWearin (@what.they.wearin) on


Sipas faqes What They Wearin, Arta ka shpenzuar 7.100 euro vetëm në aksesorë.

Vetëm çanta e firmës ‘Hermes’ kushton rreth 6.600 euro, e cila ngjason me atë të zonjës së parë të SHBA-ve, Melania Trump.

Javë më parë është raportuar në mediat ndërkombëtare se Melania mbante çantën më të shtrenjtë në botë, e që është e po të njëjtës firmë sikurse e Artës.

Zonja e Parë është shfaqur me një aksesorë të tillë gjatë një takimi zyrtar, e që u bë krye-temë në faqet rozë

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë