Loading…

Arta Elezaj nuk ndalet, kësaj radhe tregon gjoksin

  • 11/07/2020 | 08:06

Arta Elezaj nuk ndalet, kësaj radhe tregon gjoksin

Aktorja dhe modelja Arta Elezaj po vazhdon pushimet e saj në Budva të Malit të Zi


Arta Elezaj po vazhdon me postimin e fotove të nxehta nga ishulli i Sveti Stefanit në Mal të Zi.

Bukuroshja kosovare kishte shkuar në qytetin turistik me t’u lehtësuar masat kundër pandemisë së koronavirusit dhe duket se më nuk do të kthehet në Kosovë.

E derisa është atje ajo nuk ka hezituar që t’i tregojë asetet e saj.

Në fototgrafitë e fundit bukuroshja tregon pak më shumë gjoksin e saj derisa bën poza në një fustan të bardh veror të shkurtër.

 

View this post on Instagram

 

🤍

A post shared by Arta Elezaj (@artaelezaj) on

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë