Loading…

Arta Elezaj poston foto të linjave trupore në bikini të vogla

  • 19/10/2021 | 18:18

Arta Elezaj poston foto të linjave trupore në bikini të vogla

Arta Elezaj solli pamje nga pushimet.

Arta Elezaj është një ndër femrat më të përfolura të showbizit shqiptar.

Aktorja dhe modelja njihet gjithashtu edhe për linjat trupore për të cilat punon shumë në palestër ku edhe shpesh ndan pamje të tilla.

Ajo së fundi u shfaq në bikini me ngjyrë të zezë i duke marrë poza provokuese për kamerën, ku shihej me syze dhe thuajse aspak grim në fytyrë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë