Loading…

Arta Elezaj shijon pushimet në Dubai: Pozon fotografi duke ‘reklamuar’ trupin

  • 08/04/2021 | 19:32

Arta Elezaj shijon pushimet në Dubai: Pozon fotografi duke ‘reklamuar’ trupin

Arta Elezaj, është shumë e komentuar për jetën që bën.


Ajo shpesh herë është përfolur në media për jetën e saj luksoze, udhëtimet nëpër vende të ndryshme dhe gardërobën e shtrenjtë me të cilën vishet. Teksa në Kosovë nga e mërkura fillojnë masat e reja të izolimit, që ndalojnë qarkullimin pos për nevoja esenciale, duket se Arta e ka gjetur zgjidhjen.

Ajo ka udhëtuar drejt Dubait në Emiratet e Bashkuara Arabe, si një nga destinacionet më të preferuara të pushimeve për të.

Elezaj publikoi mbrëmjen e djeshme një foto nga Dubai, të cilin e ka vizituar për herë të parë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ARTA ELEZAJ (@artaelezaj)

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë