Loading…

Arta Nitaj befason me fotografitë e fundit, gjoksi i saj në plan të parë

  • 19/01/2021 | 21:36

Arta Nitaj befason me fotografitë e fundit, gjoksi i saj në plan të parë

Aktorja ka publikuar fotografi nga seti i ri.


E veshur provokative duke venë në pah asetet e saj, Arta Nitaj mori vëmendjen e ndjekësve. Në Instagramin zyrtar ka postuar imazhe, teksa shihet e veshur në një bluzë tërheqëse dhe një palë xhinse.

Nga bluza që ka zgjedhur shohim se ka venë në pah gjoksin. Flokët i ka lëshuar ka vendosur edhe makijazh.

Ndryshe, Arta Nitaj është aktive me postime në rrjete sociale e cila shpeshherë provokon me paraqitjet.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Arta Nitaj ‎ (@artaanitaj)

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë