Loading…

Arta Nitaj dhe Dafina Zeqiri në një set fotografik, secila më tërheqëse se tjetra

  • 25/10/2021 | 13:59

Arta Nitaj dhe Dafina Zeqiri në një set fotografik, secila më tërheqëse se tjetra

Ajo është njëra nga personazhet e shoëbizit shqiptar që zgjon kureshtje të madhe sa herë që publikon imazhe e video në rrjetet sociale.


Bëhet fjalë për modelen dhe aktoren nga Peja, Arta Nitaj, e cila edhe kësaj radhe mori vëmendje me paraqitjen e veçantë.

Artistja, e ndjekur nga mbi 300 njerëz vetëm në Instagram, ka vazhduar të sjell të tjera fotografi përkrah këngëtares Dafina Zeqiri.

Të njëjat janë shfaqur me grim e dukje interesante, derisa akoma nuk kanë zbuluar nëse po bashkëpunojnë për projektin e radhës.

Sidoqoftë, Arta duket se do jetë pjesë e videoklipit të ri të Zeqirit edhe pse nuk e ka konfirmuar një gjë të tillë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Arta Nitaj (@artaanitaj)

Dafina ndërkohë pas publikimit të albumit të plotë “Dafinë Moj” ka nisur edhe xhirimet e klipit të këtyre këngëve.

Përkundër gjithë aludimeve, mbetet për t’u parë ditëve në vijim.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë