Loading…

Arta Nitaj dhe Kejvina Kthjella reagojnë pasi Monika e Big Brother tha se kosovarët shkojnë shumë në Dubai

  • 26/01/2022 | 08:07

Arta Nitaj dhe Kejvina Kthjella reagojnë pasi Monika e Big Brother tha se kosovarët shkojnë shumë në Dubai

Sekreti i Monikës që ka vizituar Dubain ka ngjallur debat në shtëpi, mes tjerash edhe për batutën ndaj Egzonës se kosovarët e frekuentojnë shpesh këtë destinacion.


E mbi këtë, kanë reaguar një vajzë nga Kosova e një nga Shqipëria, Arta Nitaj dhe Kejvina Kthella.

Dy vajzat që rrijnë goxha shumë në Dubai mesa duket nga Emiratet e Bashkuara Arabe po e ndjekin sonte spektaklin ku mes tjerash kanë ironizuar me temën.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë