Loading…

Arta Nitaj ‘e lodhur nga jeta’: Thotë se e ka problem të marrë frymë

  • 24/06/2021 | 16:58

Arta Nitaj ‘e lodhur nga jeta’: Thotë se e ka problem të marrë frymë

Modelja e Instagramit, Arta Nitaj e cila shpesh di të tërheq vëmendjen me çdo postim të saj, së fundmi postoi diçka që ngjalli shumë reagime, shkruan Gazeta Metro.

Arta Nitaj është e komentuar shumë dhe po ashtu e kritikuar për mënyrën e jetesës që bën.


Gjatë ditës së sotme, në InstaStory postoi një “hall” të cilën po e bashkë ndjen me disa persona tjerë.

“Po m’doket po lodhna edhe fryme me marr”, shkruhej në postimin, krahas së cilës ajo shtoi “ Njëjtë haver”.

Ndryshe, Arta Nitaj gati gjatë gjithë pandemisë ka qëndruar në Dubai, ku thuhej se ka qenë atje për punë./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë