Loading…

Arta Nitaj fotografon trupin nga afër teksa vjen e veshur vetëm me bikini

  • 12/06/2021 | 16:39

Arta Nitaj fotografon trupin nga afër teksa vjen e veshur vetëm me bikini

Arta ka pozuar për rrjete sociale.


Arta Nitaj ka publikuar pamje ku shihet duke shijuar kohën e ngrohtë e veshur vetëm me rroba-banje të cilat i theksonin linjat trupore, shkruan lajmi.net.

Ajo njihet për format trupore që posedon, teksa nuk ngurron t`i shfaq ato pothuajse asnjëherë.

Modelja u paraqit e veshur me bikini që ishin mjaft me stil ngjyrë portokalli të ndezur, teksa pozonte nga prapa duke shfaqur trupin.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Arta Nitaj ‎ (@artaanitaj)


Arta përmes paraqitjeve të shpeshta tërheqëse ka grumbulluar 300 mijë ndjekës vetëm në Instagram.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë