Loading…
Arta Nitaj ‘godet’ në shenjë me rastin e ditëlindjes! Veshja e tejdukshme i zbulon format perfekte
  • 10/10/2018 | 19:35

Arta Nitaj ‘godet’ në shenjë me rastin e ditëlindjes! Veshja e tejdukshme i zbulon format perfekte

Mbrëmë ishte një natë e rëndësishme për aktoren e njohur shqiptare.


Arta Nitaj me rastin e ditëlindjes ka dalur për të festuar me një mike ndërsa me ndjekësit që në numër i ka të shumtë e ka ndarë një fotografi me të cilën ka ‘goditur’ në shenjë, shkruan lajmi.net

Veshja transparente dhe e ngushtë i ka zbuluar linjat perfekte trupore. Imazhet Arta i ka realizuar në Stamboll, qytet në të cilin e ka festuar edhe këtë datë të rëndësishme për të.

Arta u bë e njohur për publikun me rolin që pati në serialin ‘O sa mirë’, e sot po vazhdon të jetë njëra ndër personazhet më të komentuara nëpër media.

Fotot provokative janë të shpeshta nga ajo por edhe jeta private ka qenë në fokusin e mediave rozë..

Lidhja e shkurtër me Brunon pushtoi ballinat e shtypit rozë e më pas zërat për një lidhje me djalin e Presidentit Thaçi po ashtu nuk kanë munguar.

Aktualisht Arta duket se është ‘single’. Të paktën si e tillë është deklaruar nëpër mediat rozë.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë