Loading…

Arta Nitaj ia vë “flakën” rrjetit me pozat në bikini

  • 31/07/2021 | 19:27

Arta Nitaj ia vë “flakën” rrjetit me pozat në bikini

Arta Nitaj ka provokouar sërish.


Modelja pejane nuk e ka ndërmend të ndalet as këtë verë me pozat e saj provokuese të cilat tanimë për të janë shndërruar në zakon, shkruan lajmi.net.

Hiç më larg se sot Arta ka postuar dy foto në të cilat është shfaqë aq joshëse sa natyrisht nuk shpëtoi pa vëmendjen e ndjekësve.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Arta Nitaj (@artaanitaj)

Në bikinit e zeza Arta ekspozoi asestet trupore me të cilat edhe krenohet.

Theksojmë se Arta është deklaruar beqare ani pse jeta luksoze që bën ajo shpesh ndjekësit i ka shpierë në mendime se është në lidhje me ndonjë biznismen.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Arta Nitaj (@artaanitaj)

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë