Loading…

Arta Nitaj merr vëmendjen me fustan të ngushtë dhe të hapur

  • 04/05/2021 | 14:48

Arta Nitaj merr vëmendjen me fustan të ngushtë dhe të hapur

Arta Nitaj njihet si njëra ndër figurat publike më të komentuara në shtypin rozë.


Së fundi, ajo ka publikuar një fotografi ku shihet e veshur me një fustan ngjyrë blu. Ky fustan i ngushtë i ka vënë në pah Artës linjat trupore, për të cilat edhe njihet.

Ndryshe, Arta Nitaj është shumë aktive në Instagram dhe shumë e afërt me ndjekëist e saj ku sjell imazhe të shumta nga jeta e saj luksoze.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë