Loading…

Arta Nitaj pozon me minifund, gati sa nuk i doli pjesa intime

  • 31/07/2020 | 16:18

Arta Nitaj pozon me minifund, gati sa nuk i doli pjesa intime

Arta Nitaj po merr vëmendjen e publikut me postimet që po bën.


Arta Nitaj është një nga personazhet më aktive në rrjete social, ku nuk është duke kursyer as pozat provokuese, shkruan lajmi.

Aktorja e cila u bë e njohur për publikun shqiptar me anë të serialit vendor “O sa mirë” ka publikuar imazhin e radhës ku vë në pah linjat e përkryera.

Ajo shfaqet me një fustan të shkurtër ku në plan të parë vë këmbët e saj seksi.

“Zemër unë flas gjuhën tuaj”, thotë Arta në mbishkrim.

 

View this post on Instagram

 

Baby I speak your language 🕷 @fashionnova fashionnovapartner

A post shared by Arta Nitaj ‎ (@artaanitaj) on

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë