Loading…

Arta Nitaj provokon keq me videon e fundit nga palestra: S’ka virus, bravo Lab

  • 08/07/2020 | 15:52

Arta Nitaj provokon keq me videon e fundit nga palestra: S’ka virus, bravo Lab

Njëra nga femrat më të komentuara të showbizzit, Arta Nitaj ka postuar një video e cila u komentua shumë, transmeton Gazeta Metro.


Ajo është mjaft e përkushtuar për dukjen e saj dhe nga atje e ka dhënë mendimin e saj në lidhje me virusin Covid-19.

Duke treguar format e saja, e sidomos ato të barkut ajo ia “mshoi” vulë fjalëve që i ka thënë këngëtari Labi për pandeminë.

“Ska virus, bravo Lab”, ka shkruara ajo mbi videon.

Ndryshe ajo ka qenë mjaft e komentuar së fundmi për jetën e saj private./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë