Loading…

Arta Nitaj provokon me foton e radhës, bluza e shkurtër i zbulon barkun

  • 03/06/2020 | 08:16

Arta Nitaj provokon me foton e radhës, bluza e shkurtër i zbulon barkun

Arta Nitaj nuk po i ndalon provokimet.


Aktorja Arta Nitaj kohët e fundit nuk ka ndalur së publikuari foto në Instagram, shkruan lajmi.net.

Në llogarinë e saj ajo ka publikuar imazhe të ndryshme ku shfaqet provokative në të njëjtën kohë reklamon rrobat e ndryshme për reklamë.

Edhe në postimin e fundit aktorja duket seksi teksa bluza e shkurtë i ka zbuluar barkun.

Në sy bie edhe vathi në kërthizë.

View this post on Instagram

Brand new season ? @andidecani ?

A post shared by Arta Nitaj ‎ارتا (@artaanitaj) on

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë