Loading…

Arta Nitaj sjell për fansat në Instagram një foto të rrallë nga fëmijëria

  • 30/10/2021 | 09:01

Arta Nitaj sjell për fansat në Instagram një foto të rrallë nga fëmijëria

Sot konsiderohet një prej femrave më të bukura shqiptare dhe merr çdo herë vëmendjen me secilën paraqitje që bën.

Me një numër të madh ndjekësish në llogarinë e Instagram-it, me mbi 310 mijë të tillë, Arta Nitaj ndan momente të ndryshme nga përditshmëria, teksa nuk mungojnë imazhet nga e kaluara.

Kështu ka ndodhur edhe së fundi, kur bukuroshja e famshme postoi një imazh të rrallë nga koha e fëmijërisë.

Në një InstaStory që postoi sot (e premte), Arta shihet në periudhën e fëmijërisë e veshur me një xhaketë dhe kapele të ushtrisë, teksa edhe bën një përshëndetje ushtarake.

“Arta e vogël”, ka shkruar modelja në mbishkrimin e imazhet ku duket po aq simpatike sa është edhe sot.

Bukuroshja nga Peja ndërkohë, po vazhdon angazhimet profesionale, ajo do të jetë pjesë e videoklipit të ri të këngëtares së njohur, Dafina Zeqiri, xhirimet e të cilit kanë përfunduar dhe pritet të publikohet shumë shpejtë.

Ndryshe, javë më parë, Arta festoi ditëlindjen e 25-të në një aheng luksoz në Dubai.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë