Loading…

Arta Nitaj tregon çfarë ka bërë në Dubai: Në klubet e atjeshme më së shumti takova shqiptarë

  • 04/12/2020 | 22:13

Arta Nitaj tregon çfarë ka bërë në Dubai: Në klubet e atjeshme më së shumti takova shqiptarë

Arta Nitaj së fundmi është përmendur goxha shumë në medie për shkak të vizitave të shpeshta në Dubai.


Rreth qëndrimit të prezantueses atje u thanë shumë gjëra, e mes tyre edhe se ka nisur punë në një klub nate.

Arta për RTV Dukagjini tregoi se për punën në klub nuk është aspak e vërtetë por kishte dalë për qejf, e sa i përket qëndrimit atje kishte shkuar për t’u zhvendosur e për të nisur jetën për një kohë.

“Në ato klube për të cilën kanë shkruar, kam takuar më së shumti shqiptarë”, deklaroi ajo.

Gjatë asaj kohe, Nitaj kishte menduar të nis garat për bodybuilding që do të mbaheshin në nëntor të këtij viti, por që pas një vizite të shkurtër në Kosovë nuk arriti të kthehej atje për shkak të pandemisë e të vazhdonte me konkursin.

Nuk ka lënë as pa përmendur lajmet për fotografitë eksplicite, për të cilën u shpreh sërish se nuk janë të saj, e kjo më pas ishte verifikuar që i përkasin një pornostareje ndërkombëtare.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë