Loading…

Arta Nitaj tregon format fantastike përmes një poze para pasqyrës

  • 26/10/2022 | 10:36

Arta Nitaj tregon format fantastike përmes një poze para pasqyrës

Bukuroshja nga Peja, Arta Nitaj merr çdo herë vëmendje me postimet që bën në rrjete sociale.


26-vjeçarja komentohet vazhdimisht për linjat  të trupit për të cilat përkujdeset përmes ushtrimeve intensive në palestër.

Edhe së fundmi, Arta ka sjellur për admiruesit e saj në Instagram një imazh në të cilin ka vënë në pah format atraktive.

Nitaj ka pozuar para pasqyrës me një veshjes sportive teksa dukej më në formë se kurrë më parë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë