Loading…

Artani si një futbollist ‘profesionist’, e lë shtëpinë e BBVK’së pa një kamerë

  • 17/03/2023 | 13:37

Artani si një futbollist ‘profesionist’, e lë shtëpinë e BBVK’së pa një kamerë

Finalistët e formatit televiziv Big Brother VIP Kosova, Artani dhe Vedati kanë luajtur me top në dhomën e gjumit të shtëpisë së “Vëllait të Madh”, derisa një incident ngjau në ato momente.


Kësisoj, përderisa kur topi ishte tek Artani, ky i fundit aksidentalisht e ka goditur një prej shumë kamerave të vendosura në dhomën e fjetjes.

E për të parë se si rrodhi e gjithë ngjarja, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë