Loading…

Arthur në Juventus: Kështu përgjigjet trajneri i Barcelonës

  • 23/05/2020 | 13:00

Arthur në Juventus: Kështu përgjigjet trajneri i Barcelonës

Setien nuk është në dijeni se çfarë do të ndodhë me Arthurin. Brazilianin e do Juventusi.


Arthur Melo ka kohë që është lidhur me një largim të mundshëm nga Barcelona, me Juventusin që ka shprehur interesim për brazilianin.

Sido që të jetë, derisa lojtari tha haptazi se nuk dëshiron të largohet nga Barcelona, Quique Setien nuk është në dijeni se çfarë do të ndodhë.

“Nëse ai e tha atë…. Me të vërtetë nuk kam çfarë të them për të ardhmen e lojtarëve të mi. Jam i fokusuar në punë”.

“Kam nevojë për të gjithë lojtarët sepse nuk e dimë se cfarë do të ndodhë sit ë rinisë liga”.

“Kemi shumë rrugë të gjatë për të bërë, s’mund të spekulojmë tani për këto gjëra. Do të llogarisë në të gjithë që janë të gatshëm për të dhënë më të mirën në 11 ndeshjet që kanë mbetur”.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë