Loading…

Arti në qirinj (Video)

  • 26/12/2016 | 13:10

Arti në qirinj (Video)

Një dyqan tajlandez sjell artin përmes qirinjëve, duke gdhendur dhe përpunuar qririnjtë në forma të ndryshme me velga speciale.

Qirinj shumëngjyrësh dhe tejet të bukur janë pjesë e dyqani që ofron skulptura të punuara bukur nga dora e njeriut. /gazetametro.net

Për më shumë ndiqni videon në vijim:

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë