Loading…

Artisti i famshëm bëhet baba në moshën 70 vjeçare

  • 12/02/2019 | 12:24

Artisti i famshëm bëhet baba në moshën 70 vjeçare

Aktori i famshëm hollivudian Richard Gere dhe bashkëshortja e tij Alejandra Silva kanë mirëpritur në jetë fëmijën e tyre të parë, transmeton Gazeta Metro.


Gere pak ditë para se të mbushte 70 vjet u bë baba nga 36-vjeçarja që solli në jetë djalin e tyre, emri i të cilit ende nuk është bërë publik ndërkohë që nëna dhe bebi gëzojnë shëndet të plotë.

Lajmi se Gere është bërë baba në moshën 70-vjeçare ka bërë xhiron e botës por aktori ende nuk ka dhënë një deklaratë për të na zbuluar diçka më shumë rreth këtij bekimi.

Ai ka edhe një djalë tjetër 19-vjeçar nga martesa e tij e mëparëshme me aktoren Carey Lowell./gazetametro

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë